Astroloji

 

 

 
Akrep (16.05.2021)
Şanslı gününüzdesiniz. Duygularınızı ve çekincelerinizi dile getirebilir, bunlarla ilgili iyi ve mutlu sonuçlar alabilirsiniz. Odaklanmanız gereken şey, sürecin verdiği üzüntü değil sonucun vereceği sevinç olmalıdır.
 
Aslan (16.05.2021)
Bazı duygular ve kaynaklar konusunda artık yalnız olmadığınızı fark ediyorsunuz. Kendi içinizde bununla alakalı bir düzenleme yapmaya başlamak, özellikle ikili ilişkilerle ilgili partnerinizle ortak kararlar almanızı kolaylaştıracaktır. Artık girişimleriniz ve attığınız adımlar tek taraflı olmaktan çıkıyor.
 
Balık (16.05.2021)
Yaşamın tadını hissediyorsunuz. İçinizde bir şeylerin iyiye doğru gideceğine olan inancınız, kendinizi bu kez mutluluğa adamanız için çalışıyor. Buradan geri dönmeyi düşünmeyin ve zamanı kendiniz için değerlendirmeyi bir rutin haline getirir.
 
Başak (16.05.2021)
Bazı arkadaşlıklarınız ya da sosyal çevrenizle ilgili konularda ani duygusal değişimler yaşayabilirsiniz. Tahammül ve sabır seviyenizin düşmesi, sizi bu noktada bir şeyler yapmaya itebilir. Tepkilerinizi kontrol edebilmeli, adımlarınızın ve sözlerinizin nereye varacağını düşünmeye çalışmalısınız.
 
Boğa (16.05.2021)
Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceğiniz, belki bir proje üzerinde görüşebileceğiniz bir platform oluşturabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapacağınız bu çalışma ile eski eski günler üzerinde konuşmalar yaparak, geçmişte kalan birçok şeyin bugüne nasıl uyarlanabileceği konusunda da yeni fikirler bulabilirsiniz. 
 
İkizler (16.05.2021)
Hedefleriniz için görüşme yaptığınız kişiler varsa buradan destek alma şansınız çok yüksek. Dürtüleriniz bu kez size kazandırmak için sizi harekete geçiriyor. Hırs ya da duygusal tepkilerden uzak durduğunuz müddetçe günün sonunda yüzü gülen siz olabilirsiniz.
 
Koç (16.05.2021)
Ailenizle, yakın çevrenizle aranızda keyifli ve duygusal diyaloglar gerçekleşebilir. Düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz sizi daha rahat anlamalarını sağlayacaktır. Aranızdaki sorunları ya da sorun olabilecek durumları ortadan kaldırmanın yolu ifade ve üslubunuzdan geçiyor.
 
Kova (16.05.2021)
Kendinizi güvende hissediyorsunuz. İçsel huzurunuz yerinde olduğunda fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizde başarı elde edeceksiniz. Size böyle hissettiren şeyin ne olduğunu bulmalı, zihniniz lehinize çalışıyorken bunu devam ettirmenin yollarını aramalısınız.
 
Oğlak (16.05.2021)
Yakın çevrenizden biri ya da birileriyle aranızda yaşanan gerginliği sonlandırmak için adım atabilirsiniz. Küskünlüğün ve tartışmanın bir anlamının olmadığını, ilişkilerin bu şekilde yürütülmeyeceğini fark etmiş olmanız  sizi bu konularda daha yapıcı hamleler yapmaya itecektir.
 
Terazi (16.05.2021)
Fiziksel ve psikolojik bazı sağlık nedenleriyle işlerinizi askıya almanız gerekebilir. Dinlenmeniz gereken bu süreçte neyi nasıl yaptığınız, nasıl tepki verdiğinizle ilgili bazı değerlendirmeler yapmalısınız. Bir şeyler yapma tutkunuzun takıntı boyutuna ulaşmadan hareket etmeyi öğrenin.
 
Yay (16.05.2021)
Aile hayatınızla ilgili bazı iyileşmeleri hayata geçirmek için sorumluluğu üzerinize alıyorsunuz. Öncelik sıralamalarınızı değiştirmeniz, hem sizin hem de aile bireylerinin endişelerini sonlandırabilir. Duygularınızdan güç alacağınız bugünü maddi ve manevi kazanımlarla kapatabilirsiniz.
 
Yengeç (16.05.2021)
Yeni tanıştığınız yabancı kişilerle olan görüşmeleriniz beklediğinizden daha hızlı ilerleyebilir. Karşılıklı bir güven kazandığınızda bir ortaklık kurabilirsiniz. Güven kazandığınızda ortaklık yapınızı kurmaya başlayacaksınız.

 

 

 

Haber Yazılımı