Son güncellenme :13.04.2024 13:21

Dünya > Avrupa’nın en çok aldatan ülkesi bakın hangisi?

04.03.2014

Avrupa’nın aldatma rekortmeni ülkeler açıklandı. en çok aldatan ülke bakın hangisi oldu…

FRANSIZ anket araştırma şirketi ‘Ifop’ Avrupada Akdeniz’in iki komşu ülkesi Fransa ve İtalya’yı Avrupa aldatma rekortmeni şampiyonu ilan etti.

Geçtiğimiz gün yapılan anket sonuçlarında en çok Fransız ve İtalyan çiftlerin eşlerini aldattığı ortaya çıktı. Fransada her iki erkek’ten biri ve her üç bayan’dan biri eşini devamlı aldatırken İtalyan çiftlerin’de eşlerine karşı sadık olmadığı ortaya çıktı.

ERKEKLERDE ALDATMA ORANI DAHA YÜKSEK

Yapılan anket sonuçlarında İtalyan ‘signora’ ların yüzde 34’ü eşini aldatırken, erkeklerde aldatma oranı daha yüksek. Aldatma sıralamasını takip eden ülkeler arasında Alman çiftlerde yüzde 46, İngilizler yüzde 42, İspanyol’lar yüzde 30’la sıralamayı takip eden ülkeler oldu.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’nin aktris Julie Gayet ile olan aşk kaçamağı ve İtalyan’ın eski Başbakanı Silvio Berlusconi’nin ‘Bunga Bunga’ ismindeki seks partileriyle devamlı anılması iki aldatma şampiyonu ülkelerin karakterini gösteriyor. Kuzey Avrupa ülklerinde aldatma oranın erkek ve bayanlar arasında yarı, yarıya eşit olması dikkat çekti. Yapılan anket’te Avrupalıların yüzde 30’dan fazlası eşlerini aldatmaya devam edeceğini itiraf etti.

Kaynak: DHA

KAYNAK : sonsayfa.com