Son güncellenme :23.02.2024 07:53

Siyaset > Erdoğan kritik tarihi açıkladı

26.03.2014

Başbakan Erdoğan Samsun mitinginde yaptığı konuşmada Gülen cemaatine operasyon yapılacağı sinyali verdi.

Bu CHP, MHP, BDP temiz siyaset yapmak yerine sırtlarını Pensilvanya’ya dayayıp oradan aldıkları kırıntılarla siyaset yapmaya çalışıyorlar. Bu Pensilvanya örgüttür. Dedim ya inlerine gireceğiz. Bu seçimden sonra çok daha farklı adımlar atacağız.

YAZIKLAR OLSUN SİZE

Türkiye’de Müslümanlara en büyük zulmü CHP zihniyeti yaptı. Bu Pensilvanya’nın ablaları da şimdi CHP’ye oy istiyor. Yazıklar olsun size. Müslüman bir defa sokulduğu delikten bir daha sokulmaz. Pensilvanya’daki zat bana uzun lakabını takmış…Eyyy Hoca diye geçinen zat. Allah’ın yarattığı bir insana orta boyluymuş kısa boyluymuş denmesinin bizim inancımızda tefriki bellidir. Söyleyeceğim daha ileri şeyler var da benim edebim buna müsaade etmez.

Bu uzun bize çok hainlik etti diyor. Ne yaptık 17 tane üniversite açmana yardım ettik diye mi hainlik ettik. Bu kadar okullar açtınız size araziler tahsis ettiğimiz için mi hainlik ettik. Kalktı bu Pensilvanya’daki sevgili Peygamberimizi istismar etti. Miraçtan Peygamber efendimizi indirerek kamyonete bindirdiler. Bu senaryoların bütün onayları oradan geliyor.

Haşhaşi diyorsak biz bunu boşuna demiyoruz. Karşımızda saf insanlarmızı yılalrdır istismar eden bir yapı var.

Ben Pensilvanya’ya gönül veren o kardeşlerimizi tenzih ediyorum ama onlara vazgeçin diyorum.

Bak hacı amcanın 50 bin lirasıın almışlar STV’ye ortak etmişler.

Ne insanları aldattılar. Cennetten bahçe de vermişlerdir. Bunlarda her oyun var.

Bu seçim yerel seçim olmasının ötesinde genel seçim olmuştur.

KAYNAK : sonsayfa.com